fbpx Skip to main content

Hakkımızda

Sharksline markası 28.01.2020 tarihinde, Türk Patent Kurumu’nun 2020/10888 başvuru numarasıyla marka koruması altına alınmıştır. Firmamız marka başvurusu sonrasında Ar-ge çalışmalarına ağırlık vererek sizlere kusursuz ürünü üretmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Marka başvurusu sonrası başlayan Sharksline, ürün geliştirme çalışmalarının ilk aşamasında Türk insanının çene yapısı incelenerek aynı zamanda konusunda uzman desteği alınarak, en ergonomik ve estetik ürün tasarımı üzerinde çalışılmıştır. Ülkelerin çene ve ortopedik yapıları incelenmesiyle ortaya çıkan Sharksline ürünü Türkiye’ye ve Türk insanına en uygun ürün sertlikleri ayarlanıp ar-ge çalışmaları yürütülmüştür. Üretiminde kullanılan FDA onaylı silikon sayesinde kanserojen madde barındırmaz. Sharksline ürününün tasarımı, piyasadaki en ergonomik yapı ve ürünün ağızda en estetik şekilde durması hedeflenmiş olup 2020/03128 numarası ile tasarımı tescillenmiştir.

Peki Sharksline ürünü nedir? Neyi amaçlıyor? Neden Tercih edilmeli?

Çift çene veya kırışık gıdınızın nasıl oluştuğunu hiç merak ettiniz mi? Yüzümüz, serbest radikallere ve güneşe maruz kalma gibi çeşitli faktörler nedeniyle zamanla zayıflayan ve parçalanan hücresel yapılardan oluşur. Cildimiz yaşlanmanın görsel belirtilerine oldukça yatkındır. Bu özellikle çene ve boyun bölgesi söz konusu olduğunda geçerlidir. Çene veya boyunda sarkma, kırışıklık ve renk değişikliği yaşlanmanın belirtileridir. Yüz egzersizleri, sıkılaştırıcı kremler ve tedaviler çene hattını sıkılaştırmaya yardımcı olurken, kimsenin henüz bahsetmediği sırrı bulduk… SHARKSLİNE….

Uzmanlarımız, size modern yüzyılın en etkileyici son teknoloji ürünü cilt bakımı çözümünü oluşturmak için yoğun pazar araştırması ve profesyonel uzmanlığı bir araya getirdi. Kanserojen madde içermez. İnovasyonun sonsuza dek gençliğin anahtarı olduğuna inanıyoruz. Yenilikçi mühendisliği uygulayarak, sihirli bir şekilde daha genç görünmenizi sağlayan bir yüz egzersiz aparatı tasarladık ve  patentini aldık. Sharksline, yüz egzersizlerini sonuçları hızlandıracak ve en üst düzeye çıkaracak şekilde geliştirdiği kanıtlanmış bir çene egzersiz cihazıdır. Düzenli kullanımla çene hattını yavaş yavaş sıkılaştırır, tonlar, kaldırır ve yumuşatarak ona daha genç, daha konturlu bir eğrilik verir.

Memnuniyetiniz her zaman birinci ve en önemli önceliğimizdir. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz, sorunsuz, hızlı ve kolay bir alışveriş deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlamaya hazır. Haftanın 7 günü 24 saat uygulamalı destek sunuyoruz, bu nedenle herhangi bir sorunuz, endişeniz veya yorumunuz olursa istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.